Strona główna

Warsztaty i rekolekcje muzyczne

Moim powołaniem jest – rodzina. Celem – Bóg.

Zadaniem – przybliżanie Boga poprzez muzykę, śpiew i modlitwę. Pasją zaś –  człowiek.  

Nadchodzące wydarzenia

Brak wydarzeń

Działalność

Chciałabym, by każda osoba rozwijając swoje talenty (nie tylko muzyczne), radowała się, chwaliła Boga i poznawała Jego Miłosierdzie. Uwielbiam pomagać innym w stawaniu się coraz lepszymi artystami, otwierać ludzi na muzykę i obserwować jak ten niesamowity dar dotyka i przemienia czyjąś duszę i serce.
Dlatego prowadzę liczne warsztaty i rekolekcje właśnie dla Ciebie.

Koncerty

Jedna z moich muzycznych pasji to śpiewanie na koncertach solowych. Jeżeli Państwo szukacie osoby która pięknie zaśpiewa to zachęcam do kontaktu. Mam kilkanaście lat doświadczenia na scenie śpiewając różnymi formami.

Rekolekcje muzyczne

CEL – modlitwa poprzez śpiew i grę. Dwa rodzaje: warsztaty wokalne, warsztaty wokalno – instrumentalne. Podczas Warsztatów możemy przygotować się do różnego rodzaju Event’ów

Warsztaty

Prócz pięknego głosu, możemy zaproponować Państwu takie instrumenty jak : wiolonczela, skrzypce, flet… i jeśli zajdzie taka potrzeba, to staniemy na głowie i znajdziemy ten wymarzony instrument.

Płyta Koronki Symfonicznej

Już dostępna w sklepach

To niezwykłe dzieło: płyta CD zawierająca symfoniczne wykonanie Koronki wraz z kieszonkową książeczką przybliżającą proces powstawania tego wyjątkowego przedsięwzięcia oraz opis odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia.

Muzykę i aranżację tej niesamowitej modlitwy przygotowała Maria Krawczyk-Ziółkowska. W nagraniach wzięła udział Orkiestra Muzyków Krakowskich, studenci i absolwenci Akademii Muzycznej w Krakowie, chór /Amadeum /oraz muzycy i chórzyści „Odnowy w Duchu Świętym” archidiecezji krakowskiej pod patronatem ks. bp. Grzegorza Rysia.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim który dołączyli się do tego wielkiego dzieła. Pamiętajcie dalej o nas w modlitwach ponieważ teraz nastawiamy się na podróżowania z tą Koronką tam gdzie Duch Święty nas zaprowadzi. Cały czas poszukujemy nowych miejsc w których możemy uwielbiać Boga symfonicznie.

Zapraszamy do zakupu na Strumieniach Miłosierdzia, Jezusa na Lodowisku lub na www.paganini.com.pl