fbpx


Zapisz się na listę mailową by dowiedzieć się o naszych wydarzeniach!

Imie i nazwisko:
E-mail:

Mamy do zaoferowania Państwu dwie propozycje związane z "Symfoniczną Koronką do Bożego Miłosierdzia":

Pierwszym z nich jest - Koncert "Wyśpiewane Miłosierdzie"
celem tu jednak nie jest tylko to, by Miłosierdzie zostało wyśpiewane przez muzyków, ale przede wszystkim, by zostało ono wyśpiewane w sercach słuchających i modlących się z nami. Koncert planowany jest na ok. 1 godzinę. To projekt słowno-muzycznej dramy, składający się z 4-5 pieśni, fragmentów z "Dzienniczka" s. Faustyny, zakończony wspólnie wyśpiewaną i graną "Koronką do Miłosierdzia Bożego". Skład wykonawców może być najróżniejszy. Podstawą jest fortepian i chór oraz lektor. Pełnią zaś chór i orkiestra symfoniczna.

Drugim wydarzeniem są "warsztaty Koronkowe".
Zapraszamy tu do współpracy muzyków oraz chóry czy grupy działające przy danej parafii lub kościele. Celem ich jest, jak czytamy powyżej, zaanimowanie środowiska lokalnego oraz przygotowanie go poprzez warsztaty i modlitwę do wspólnego wykonania Koronki.

Jesteśmy też otwarci na innego rodzaju propozycje związane z tym utworem.

"Symfoniczna Koronka do Bożego Miłosierdzia" w opracowaniu Marii Krawczyk Ziółkowskiej została tak skomponowana, że może ją wykonać każdy. Była już wykonana przez chór oraz orkiestrę symfoniczną jak i przez małe składy kameralne najróżniejszego rodzaju.

Najpiękniejszym jest to, że za każdym razem, (słuchając świadectw ludzi), dotyka duszy i otwiera serce...

Serdecznie Zapraszamy

Polityka prywatności

“Niniejsza witryna internetowa korzysta z Google Analytics, usługi analizy oglądalności stron internetowych udostępnianej przez Google, Inc. (“Google”). Google Analytics używa “cookies”, czyli plików tekstowych umieszczanych na komputerze użytkownika w celu umożliwienia witrynie przeanalizowania sposobu, w jaki użytkownicy z niej korzystają.

Sieć reklamowa Google AdSense jest zewnętrznym dostawcą reklam na tym portalu.  Możesz wyłączyć dopasowywanie reklam do Twoich zainteresowań klikając " tutaj " w tym samym miejscu dowiesz się więcej na ten temat.

© 2015 Śpiew Miłosierdzia. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper